بازگشت به صفحه اصلی

درباره آزمایشگاه

آزمایشگاه صدرا از سال 1385 تاسیس و هم اکنون به عنوان یکی از آزمایشگاه های مرجع ایران در فضایی بیش از 360 متر مربع در شهر مشهد مشغول به فعالیت و خدمات رسانی می باشد.

آزمایشگاه تخصصی صدرا با بهره مندی از متخصصین و کارشناسان مجرب و در اختیار داشتن تکنولوژی مدرن روز دنیا ، خدمات آزمایشگاهی را با اتکاء به دانش روز علم پزشکی ، رعایت اصول اخلاقی و احترام به حقوق مراجعه کنندگان و بیماران ارائه می دهد . آزمایشگاه صدرا همواره در صدد برقراری ارتباط نزدیک با اساتید و پزشکان محترم است و جهت کمک به تشخیص صحیح و کنترل روند درمان بیماری ها ، به ویژه بیماری های نادر اقدام به همکاری با مراکز معتبر آزمایشگاهی در اروپا و بریتانیا نموده است.ما همواره در تلاش هستیم تا با ایجاد هماهنگی لازم ، سطح کیفی خدمات خود را به بالاترین حد ممکن ارتقاء دهیم . هم اکنون این آزمایشگاه بر اساس نیاز سنجی و با توجه به بیماریهای منطقه ، اقدام به انجام کلیه تست های تخصصی در دپارتمان های : بیوشیمی ، هورمون شناسی ، میکروبیولوژی ، هماتولوژی ، ایمونولوژی ، بیماری های متابولیک ،غربالگری دوران بارداری ژنتیک و مولکولار ، سیتولوژی و پاتولوژی و … می نماید.

بیشتر درباره صدرا بدانید...

آزمایشگاه صدرا در شهر مشهد میدان تقی آباد خیابان دانشگاه ، دانشگاه 31 نبش کفایی  1  واقع شده و دارای 2 طبقه و مساحتی حدود 360 متر مربع می باشد. دارای بخش های معمول آزمایشگاه و بخش های تخصصی متعددی می باشد شامل: بخش پذیرش و جوابدهی، نمونه گیری، جداسازی نمونه، ارسالی، بیوشیمی خون و ادرار، انگل شناسی، هورمون، خون شناسی، انعقاد، ایمونولوژی، الکتروفورز، میکرب شناسی روتین و سل، قارچ شناسی، ویروس شناسی، سم شناسی و HPLC ، پاتولوژی و سیتولوژی، ژنتیک،تشخیص مولکولی عوامل عفونی و کووید 19، HLA و پیوند اعضاء، فلوسیتومتری، اداری، مالی، خدماتی و تضمین کیفیت می باشد.

پزشکان آزمایشگاه صدرا
( با تیم کاری ما آشنا شوید)

دکتر مهری تفضلی 


موسس و مسئول فنی آزمایشگاه تشخیص طبی و آسیب شناسی صدرا واقع در شهر مشهد

آناتوموکلینیکال پاتولوژیست 

مطالعه بیشتر رزومه نام و نام خانوادگی


دکتر محمدرضا تفضلی


مدیریت آزمایشگاه تشخیص طبی و آسیب شناسی صدرا واقع در شهر مشهد

دکترای مدیریت M.B.A

مطالعه بیشتر رزومه دکتر نام و نام خانوادگی


دکتر آیدا تقتمیش


مسئول فنی آزمایشگاه تشخیص طبی و آسیب شناسی صدرا واقع در شهر مشهد

آناتوموکلینیکال پاتولوژیست

مطالعه بیشتر رزومه دکتر نام و نام خانوادگی


خط مشی کیفیت آزمایشگاه

مأموریت

آزمایشگاه صدرا با سالها فعالیت، خدمات آزمایشگاهی بالینی قابل اعتمادی را با رعایت اصول علمی و اخلاقی و احترام به حقوق مراجعان و پزشکان و سازمانهای طرف قرارداد در جهت کمک به تشخیص صحیح و دقیق بیماریها، حفظ و ارتقاء سطح سلامت جامعه و کسب اعتبار ملی و بین المللی ارائه می دهد.

چشم انداز

ما مصمم به دستیابی به جایگاه برتر در بین آزمایشگاههای تشخیص طبی کشور بوده و با رعایت اصول سرعت، دقت، صحت و اطمینان در ارائه خدمات، توانمندی های فنی و عملکردی خود را تا سطح آزمایشگاههای معتبر بین المللی ارتقاء خواهیم دادو انتخاب اول بیماران، پزشکان و کارکنان در استان خواهیم بود.

ارزش ها

آزمایشگاه صدرا به رعایت و ترویج ارزشهای والای اخلاقی و حرفه ای متعهد است. ما برای دستیابی به تعالی در تمام فعالیت هایمان تلاش می کنیم. آزمایشگاه ما بر پایه ارزشهای زیر بنا شده است: احترام، اعتماد و اعتبار یعنی: احترام به حقوق ذینفعان، جلب اعتماد جامعه و کسب اعتبار ملی و بین المللی

آشنایی با محیط آزمایشگاه و تجهیزات