جوابدهی آنلاین

جهت رفاه حال مراجعین گرامی و صرفه جویی در وقت و هزینه بیماران محترم می توانند در صورت تمایل جهت دریافت جواب آزمایش به روش آنلاین اقدام فرمایند . جهت دریافت جواب آنلاین توجه به موارد ذیل در پیش گیری از بروز مشکل حائذ اهمیت است :

1- اگر از مرورگر های ویندوز استفاده می کنید بخش جوابدهی آنلاین بالا سمت راست صفحه قرار دارد . در صورت استفاده از مرور گر های تلفن همراه پس از ورود به صفحه وب سایت آزمایشگاه در گوشه سمت چپ بالای صفحه منویی با ظاهر چند خط زیر هم را مشاهده خواهید فرمود جهت دسترسی به بخش جوابدهی آنلاین این منو را باز کنید .

(همچنین می توانید از گزینه جوابدهی آنلاین واقع در قسمت زیرین همین متن استفاده نمایید)

2- بیمارانی قادر به دریافت جواب آنلاین خواهند بود که هزینه آزمایش را تسویه کرده باشند .

3- جهت دریافت جواب حتما در صفحه جوابدهی به بخش مخصوص بیماران مراجعه فرمایید .

4- جهت دریافت جواب به صورت آنلاین پر کردن فیلد ها به صورت صحیح جهت دریافت جواب الزامی است ( شماره پذیرش یا کد ملی در فیلد اول و شماره اشتراک یا موبایل در فیلد دوم ) .

5- جواب شما در صورت آماده بودن هر تست به صورت مجزا قابل مشاهده خواهد بود و اگر جواب آزمایشی حاضر نباشد نشانداده نخواهد شد .

6- جواب کامل به صورت یک فایل با فرمت PDF دانلود خواهد شد کلیه ضمایم و متعلقاب یه همین فایل پیوست شده است .

7- جهت مشاهده فایل جواب نیازمند نرم افزار های PDF reader  ماند Adobe acrobat ‌می باشید ( این نرم افزار ها بر روی اغلب گوشی های تلفن همراه به صورت پیش فرض موجود هستند .

8 – در صورت بروز هرگونه اشکال و یا سوال می توانید با شماره های تماس آزمایشگاه سوالات و مشکلات خود را با بخش IT آزمایشگاه در میان بگذارید .

جوابدهی حضوری

جوابدهی بیماران به صورت حضوری در محل آزمایشگاه انجام می شود . ساعت جوابدهی از ساعت 6 عصر الی 8:30 شب انجام پذیر است . جهت پیش گیری از بروز هرگونه مشکل توجه به نکات ذیل الزامی است :

1- پیش از مراجعه جهت دریافت جواب از رسیدن تاریخ جوابدهی که در پایین قبض پذیرش قید شده است اطمینان حاصل فرمایید .

2- در هنگام مراجعه جهت دریافت جواب قبض پذیرش را به همراه داشته باشید .

3- در مورد آزمایشاتی که امکان تاخیر در جوابدهی دارند مانند تست های غربالگری و آزمایشات ارسال به آلمان پیش از مراجعه با تماس تلفنی و یا مراجعه به بخش جوابدهی آنلاین از حاضر بودن جواب اطمینان حاصل فرمایید .

4- حتی الامکان جهت رفاه حال خود و جلوگیری از اتلاف وقت در ساعت های قید شده برای دریافت جواب آزمایش مراجعه فرمایید و از مراجعه در دیگر ساعات خودداری فرمایید .

5- درصورت بروز هرگونه مشکل و یا سوال می توانید با آزمایشگاه بخش جوابدهی و پذیرش تماس برقرار فرمایید .